Renault Scenic e-Tech

Moderátor: Josef

Uživatelský avatar
VladislavPisa
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 22. led 2026 7:23:41

Re: Renault Scenic e-Tech

Příspěvekod VladislavPisa » pát 06. úno 2026 10:06:41

To je ono, čím delší trasa, tím víc se ta spotřeba stabilizuje. Zmenšuje se taky efekt zastávek se zaplym topením, protože Scénic když auto stojí a topí, to počítá do spotřeby.

No, co se toho rozpoznání chodců, já se teda snažím na chodce neútočit, takže naprosto netuším, jestli to funguje :) . Mě se to nikdy neseplo, ale myslím si, že sem se nikdy nedostal do situace, kdy by mělo.
Asi dvakrát se mi spustil takový to auto brzdění že sem moc blízko auta před sebou, ale třeba proti škodovce (pravda, asi 4 roky starej model) to je nastavený mnohem míň citlivé, že to zabírá fakt až když na to auto před sebou stě hodně blízko a je tam velkej rozdíl v rychlostech.
Ale zase, já řídím tak, abych se do podobných situaci nedostával. To je jak s těma gumama, přestože sem spokojenej, tak určitě jsou špičkový zimaky lepší než špičkový celorocky (jakkoli i podle recenzí se ty celorocky extrémně zlepšily v poslední době) - takže prostě ridim tak, abych nešel na hranu.

Kaštánek - když jste z jižní Moravy kdyby jste měl zájem, můžeme se domluvit na nějakým projetí s mým scénicem. Když tak PM.