Objednávka Enyaqu Tour

Moderátor: Josef

Citigo e IV

Objednávka Enyaqu Tour

Příspěvekod Citigo e IV » čtv 30. kvě 2024 23:15:20

Máte někdo zkušenost z objednáním Enyaqu Tour?

Prošel jsem tři autosalóny a jsem v rozpacích jestli to škodovka myslí s elektromobilitou vážně

-nemají předváděcí vozidlo z 75% a ve 100% nemají toho toura , údajně proto, že se ho pak budou těžko zbavovat

-o voze nevědí prakticky nic o výbavě a technice

-dodací lhůta je cca 6 měsíců, s tím že když budu čekat na předvedení skutečného provedení vozu, tak se do té doby asi zavřou objednávky na akční model

-skladové vozidlo koupit nelze

a to nejlepší na konec , jediná cesta k "vysněnému" Enyaqu tour je závazná objednávka a složení nevratné zálohy 90,000,- Kč

takže pokud bych si po 1/4 roce čekání vozidlo rozmyslel, třeba kvůli recenzím atd. tak propadne 90 tis. , když jsem jim říkal že na teslu Y

jsem měl nevratnou zálohu 6000,- Kč tak na mě koukali jak na mimozemšťana
Tesla Y SR 2023
RENAULT KANGOO VAN E-TECH EL EV45 22kW Open Sesame by Renault
Citigo e IV

Re: Objednávka Enyaqu Tour

Příspěvekod Citigo e IV » pon 10. čer 2024 11:45:34

Tak hlásím, že zatím žádný průlom v objednávce na nového Enyaga.
Smluvní pokuta v případě neodebrání objednaného vozu ze u jednoho prodejce i 15% z prodejní ceny vozu.
Tedy cca 150 tis. Jako důvod uvedli, že to je neprodejné zboží co by jim zůstalo na skladě a neumí objednávku přesměrovat na jiného zájemce se stejnou specifikací v rámci škoda-auto. Prostě co si dealer objedná to obdrží ....

Na rovinu moc elektrická auta prodávat neumí, po 5 minutovém rozhovoru s cizím člověkem neskrývají pochybnosti nad tím autem, že to je vlastně
neprodejní propadák .
I když já si myslím že Enyaq tour za tyhle peníze kolem komína nemusí být vůbec špatné auto.
Tesla Y SR 2023
RENAULT KANGOO VAN E-TECH EL EV45 22kW Open Sesame by Renault
Josef
Moderátor

Re: Objednávka Enyaqu Tour

Příspěvekod Josef » úte 11. čer 2024 10:24:51

Špatný to není, kamarád má Enyaq 50 a je nadšený i když jezdí na ostrově a jen v teple :) Bohužel prodejce, který těm EV nevěří, by je neměl prodávat.
Audi Q4 Sportback e-tron 50