Jeep Avenger

Moderátor: Josef

JiriBa
Příspěvky: 10
Registrován: sob 24. čer 2023 20:49:09

Jeep Avenger

Příspěvekod JiriBa » pát 14. črc 2023 23:19:38

Minulý měsíc organizoval Stelantis roadshow po ČR a tak jsem čekal, že někdo napíše dříve než já ...
"Nasedací a vysedací" test dopadl lépe než u MG4 .. :) .. když se nohy "vyhodí ven" a stále se sedí, tak se zmažu méně než u MG4. Sedadlo se jevilo jako pohodlné, boční vedení nechybí. Když jsem sedadlo "vyheveroval" max. nahoru, tak při vystupování prošla kolena pod volantem bez problému. "plocha zasklení" se mi jevila větší než u MG. Jízda ... nejdříve jsem podepsal formulář, že "nepojedu jako hovado..." a .. jeli jsme. Vzhledem k mé téměř nulové zkušenosti z el. auty, mohu říct, že to jelo pěkně.... display ovládal ten pán, co mě doprovázel, ... ano, rozeznal jsem rozdíl v nastavení "standart, eco, sport". ... Kufr normální vzhledem k velikosti auta, vzadu místa tak akorát na nedlouhé cestování, kufr vpředu není, je tam "pohon" a jeho chlazení a zabero to celý prostor pod haubnou. Celkově se mi to líbí, resp. jestli by cena měla být v "plné palbě" za 1,08 MKč, tak možná někdo bude o tom zauvažuje místo Tesly až na ..... pro mě nepřekonatelná okolnost....Avenger nemá a nebude mít "kouli", t.zn. např. závěs na převážení jízdních kol tam nedáte a kola jinak nepřevezete. Myslím, že tím odradí hoooodně zákazníků.....